Çek Cumhuriyeti’nin Tek Uluslararası Moda Fuarı: STYL & KABO

 

Brno Uluslararası Moda, Ayakkabı ve Deri Fuarı: Styl-Kabo, 16-18 Şubat 2019


Uluslararası Moda, Ayakkabı ve Deri Fuarı STYL-KABO, Çek Cumhuriyeti’nin ikinci büyük şehri Brno’da, 16-18 Şubat 2019 tarihlerinde, bu yıl 53. kez gerçekleşiyor.

brno fashion fair moda fuari lg1 cekturk brno fashion fair moda fuari lg cekturk

 

Brno STYLE-KABO Moda Fuarı Hakkında Genel Bilgi:

53. STYL-KABO Uluslararası Moda, Ayakkabı ve Deri Fuarı, 16-18 Şubat 2019 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin 2. en büyük şehri BRNO’da düzenlenecektir. Bu fuarda yeni koleksiyonlarıyla erkek giyim, kadın giyim, triko, deri ve kürk giyim, bebek ve çocuk giyim, genç modası, kot ve spor giyim, iç giyim, yüzme ve plaj kıyafetleri, tuhafiye, fantezi giyim, kumaşlar, tuhafiye ve dahası sizlerle buluşuyor.

brno fashion fair moda fuarı cekturk

 

Geçen yaz, Ağustos 2018’de, 52. STYL-KABO Moda Fuarı yine Brno’da gerçekleşmişti.  Son yılların en büyük fuarlarından bir tanesi  olan bu fuara:

  • 232’den fazla marka 14 farklı ülke den katılmıştı.
  • Yabancı katılımcıların oranı 32%  olan bu fuarda, katılımcıların büyük bir kısmı Çin, Macaristan, Yunanistan, Belarus, Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerdendi.
  • Çek Cumhuriyeti, Avusturya ve Slovakya gibi ülkelerden 60 medya temsilcisi de fuarda katılımcı olarak yerlerini almışlardı.
  • Fuarın verilerine bakıldığında, Slovakya, Polonya ve Avusturya gibi 23 ülkeden 477 yabancı B2B fuara ziyarette bulunmuşlar. Estonya, Hindistan, Güney Kore, Kuveyt ve Rusya gibi farklı ülkelerden bireysel katılımcılar da fuarı ziyaret etmişlerdir.
  • Fuarın toplam ziyaretçi sayısı 4,800 olup fuar alanı toplam 6,422 m2’dir.

 

 

 

Ayrıca, bu fuar,  1993’ten beri Çek Cumhuriyeti ve merkez Avrupa’da B2B pazarı için en büyük moda fuarıdır.  Yılda iki kez, Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleştirilen fuar, tekstil, giyim ve deri endüstrisinde profesyoneller, ticaretle uğraşanlar ve KOBİ’ler için eşi benzeri olmayan fırsatlar sunmaktadır. Moda seminerleri, defileler, marka tanıtımları, yeni ürün lansmanları, yeni bağlantılar kurmak, ve distribütörler ile iletişime geçmek gibi çeşitli fırsatlar sizi bekliyor.

https://www.bvv.cz/public/galleries/61/60727/kabo-srpen-2018-jgz_5350.JPG

https://www.bvv.cz/public/galleries/61/60737/kabo-srpen-2018-jgz_5464.JPG

 

Brno STYL-KABO Moda Fuarı Fırsatları ile Buluşun!

STYL  (Uluslararası Moda Fuarı) ve KABO (Uluslararası Ayakkabı ve Deri Fuarı) uluslararası moda fuarı nda firmanızı ve markanızı tanıtmanız için size profesyonel destek vermeye hazır! Bu uluslararası moda fuarı, moda endüstri profesyonellerine büyük fırsatlar sunmaktadır.