HAKKIMIZDA


Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri A.Ş. 1993 yılında kurulmuş ve yeni pazarlar hedefleyen vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmüştür. Günümüze kadar Belarus, Cezayir, Fas, Yemen, G.Afrika, Endonezya, Etiyopya, Pakistan, Yunanistan, Singapur, Suriye, Dubai, Brezilya, Irak, Ukrayna, İran, İtalya, Polonya, Rusya, Kuveyt ve Hindistan’da fuarlar düzenlemiş olan Ladin, uluslararası fuarların Türkiye katılımlarını organize etmekle birlikte kendi uluslararası fuarlarını da gerçekleştirmektedir.
Fuarlarımızla sektörünüzü yurtdışı pazarlarına biraz daha fazla taşıyabilmeyi arzuluyoruz. Yaptığımız organizasyonlarla binlerce firmaya ihracat kapısını açmanın ve ihracat ağını genişletmenin büyük gururunu yaşıyoruz.
T.C. Ekonomi Bakanlığının verdiği B sınıfı Yurtdışında Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibi olan Ladin, ihracatçı firmalara yol gösterirken daima ilerlemeyi kendisine hedef seçmiştir.
Ladin, düzen ve disiplin içinde çalışmak ilkesiyle 2007 yılında sadece mevcut programını devat ettirmiş olup, bu yıldan sonra yepyeni bir başlangıç ile yeni bir kurumsal kimlik ve yeni bir çehre kazanarak fuar sektöründe öncü atılımlar yapmayı hedeflemektedir.