Hikayemiz

LADİN ULUSLARARASI FUAR ORGANİZASYONLARI A.Ş.

1993 yılında kurulan Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri A.Ş., yeni uluslararası pazarlara açılarak ülke ekonomisine ve ihracatına katkıda bulunmak vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugüne kadar Belarus’tan Cezayir’e, G.Afrika’dan Endonezya’ya, Irak’tan Rusya’ya kadar 20’den fazla ülkede fuarlar düzenlemiş olan Ladin, uluslararası fuarların Türkiye katılımlarını organize etmekle birlikte kendi uluslararası fuarlarını da gerçekleştiren, yurt dışı fuarcılığın lider firmalarından biridir.

T.C. Ticaret Bakanlığının verdiği Yurt Dışında Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibi olan Ladin, ihracatçı firmalara yol gösterirken daima ilerlemeyi kendisine hedef seçmiştir. Ladin, düzen ve disiplin içinde çalışmak ilkesiyle 2007 yılına kadar sadece mevcut programını devam ettirmiş olup, bu yıldan sonra Expotim Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. ile güçlerini birleştirerek yepyeni bir kurumsal kimlik ve çehre kazanarak fuar sektöründe öncü atılımlar yapmayı hedeflemiştir.

Fuarlarımızla farklı sektörlerden firmalarımızı yurt dışı pazarlarına daha fazla taşıyabilmeyi arzuluyor, yaptığımız organizasyonlarla binlerce firmaya ihracat kapısını açmanın ve ihracat ağını genişletmenin gururunu yaşıyoruz.

Sayılarla
Expotim & Ladin

0

ÜLKE

0

FUAR

0

m2 FUAR ALANI

0

KATILIMCI FİRMA

PARTNERLERİMİZ

Dünyanın en iyi uluslararası fuar şirketleri, Türkiye temsilciliklerinde Ladin’i tercih ediyor.