Hizmetlerimiz

HİZMET KALİTEMİZ

- Fuar Öncesi ve Sonrası A’dan Z’ye Hizmet
- Fuar Alanında Bizzat Destek
- İlgili ve Özenli Tavır
- Daima Ulaşılabilirlik
- Sıfır - Hata Politikası

DÜNYANIN EN ZORLU BÖLGELERİ = BİZİM FUAR ALANLARIMIZ

- Cesaret
- Riski Kâra Çeviren Yaklaşım
- Güçlü Organizasyon Kabiliyeti
- 30 Yıllık Deneyim

BİRE BİR HİZMETLERİMİZ

- Yüksek İş Potansiyeli Sunan Fuar Portföyü
- Yüksek Müşteri Memnuniyeti
- Satın Alım Odaklı Profesyonel Ziyaretçi
- İş Ağı Kurma
- Firma Bilinirliğini Artırma Şansı

STAND KURULUMU

Başarılı bir fuar geçirmek, firma prestijinizi yansıtmak ve dolayısıyla fuardan azami verimi alabilmek açısından çok önemli bir yer tutan standınızın kurulumu firmamızca şu şekilde yapılmaktadır:

Firmaların istedikleri ölçülerde ve konumda satın aldıkları stand yerleşim planları, Expotim Fuarcılık tarafından firmaların tümüne gönderilir. Firma yetkilisi ve Expotim Fuarcılık’ın ortak çalışması ile stand tasarımı son haline getirilir. Her fuar için farklı sayılarda verilen standart haklar (sandalye, raf, askılık boru, spot v.s.), eğer varsa ekstra malzeme talepleri (banko, vitrin, broşür standı, oda v.s.), ve bu malzemelerin bulunulması istenen yerler gönderilen bu stand yerleşim planı üzerinde çizilerek geri gönderilir. Ekstra malzemeler stand fiyatına dahil değildir.

Expotim Fuarcılık firmalardan gelen çizim ışığında standların kurulumunu ve malzemelerin yerleşimini yapar ve fuardan önce hazır hale getirir.

NAKLİYE HİZMETİ

Bu hizmet; gidecek ürünlerin sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde fuarın yapıldığı ülkeye nakli, o ülkeye giriş gümrüklerinin yapılması, firma standına teslimi, fuarın yapıldığı ülkeden çıkış gümrüklerinin yapılması ve Türkiye’ye naklini içermektedir.

Sözleşme bedeline dahil olarak verilen ‘m³’ veya kilo bazında navlun hakkının yanı sıra firmalar ekstra olarak da navlun talebinde bulunabilirler. Ekstra olarak talep edilen navlun ücretlidir.

Nakliye süreci, ürünlerin Expotim Fuarcılık’ın belirlediği depoya son mal teslim tarihine kadar firmalar tarafından getirilmesiyle başlamakta ve fuar sonrası aynı depodan teslim almalarıyla son bulmaktadır. Malların depoya teslimi sırasında, navlunun kaç m³ olduğu firma yetkilisine bildirilir ve bu miktar üzerinden işlem yapılır.

TURİZM

FİERA TUR | HAKKINDA
Expotim Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. bünyesinde 2003 yılında kurulan Fiera Tur, uluslararası fuar seyahat programları, uluslararası iş gezileri, otel konaklama, uçak biletleri, charter uçak kiralama, transfer ve vize servisi gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

A grubu seyahat acentası olarak, yılda ortalama 1500-2000 Türk işadamını yurt dışına taşımaktadır ve halen birçok uluslararası fuar organizasyonlarında paket programlar hazırlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimiz
Kongre, Konferans, Seminer, Bayii Toplantısı, Ticaret Heyeti Gezileri, Yurt içi ve yurt dışı gezileri, Yurtdışı Fuarlarına katılımcı ve ziyaretçi paket programları
www.fiera.com.tr